Silkroad Pvp Serverler

Değerli ziyaretçiler sizler için bugün son zamanlarda gündemde olan bir online oyun hakkında bazı konulara değinmek istiyorum.Bildiğimiz gibi online oyun sektörüne her geçen gün yeni oyunlar eklenmeye devam ediyor.Bu oyun piyasası için iyi bir durum çünkü ne kadar çok oyun olursa bilgisayar oyuncuları için daha anlamlı olarak söylemek gerekirse bilgisayar başında fazla vakit geçirip oyun oynayanlar için iyi bir durum.Çünkü ne kadar çok oyun olursa online oyun oyuncuları için seçenek artmış oluyor ve daha eğlenceli bir durum ortaya çıkıyor.

Son zamanlarda ismini gerek forum sitelerinde gerek tanıtım sitelerinde duyurmayı başarmış bir başka oyun ise silkroad.Silkroad tıpkı metin2 gibi orjinal sürümüyle piyasaya çıkıp pvp serverleri ile dahada gündemde olmaya başladı.Ziyaretçilerimiz tarafındanda gelen istekler üzerine www.editsizserverler.com olarak tanıtım ağımıza silkroad pvp serverler kategorisini ekledik ve ziyaretçilerimiz tarafından olumlu karşılandık.

image

Yeni düzenlediğimiz bloğumuzda metin2 üzerine yeni ve gündemde olan tüm konuları paylaşmayı sizler için yazmayı planlıyoruz.Sizler için ne kadar faydalı konulara değinirsek bu bizim için o kadar iyi bir durum.Çünkü bu bloğu kurmamızdaki amaç oyunculara takıldıkları konularda yardımcı olmaktı ve bunu inşallah başaracağız. Sizlere her konuda yardımcı olacağız.Sadece metin2 ile sınırlı kalmayıp silkroad, wolfteam, bombom vs. vs.  Konularda makaleler yazacağız. Gündemde olan oyun hileleri, android uygulamalar, ios uygulamalar gibi size faydalı olabilecek her konuyu yazıp dosyaları paylaşmaya çalışacağız.Bizi takip edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir